Маҳаллий бошқарув органлари

Маҳаллий бошқарув органлари

РЎЙХАТИ

Исми, фамилияси ва отасининг исми

Лавозими

  1.  

Ҳамдамов Улуғбек Аслонович

Ургут тумани прокурори, адлия кичик маслаҳатчиси

  1.  

Шукуров Олимжон Абдурахманович

Ургут тумани СВОЖЖЛҚК департаменти бошлиғи

  1.  

Мусурмонов Шокир Эргашевич

Ургут тумани Мажбурий ижро бюроси бошлиғи

  1.  

Халимов Акрам Хамидович

Ургут тумани бўйича ички ишлар органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бошқармаси бошлиғи, подполковник

  1.  

Санақулов Дилмурод Уктамович

Ургут тумани ИИБ ЁХХБ бошлиғи

  1.  

Жураев Нодиржон Раджабович

Ургут тумани Мудофаа бўлими бошлиғи

  1.  

Арслонов Жахонгир Йўлдашович

Жиноий ишлар бўйича Ургут тумани Суди раиси

  1.  

Алимов Акмал Улугбекович

Маъмурий ишлар бўйича Ургут тумани Суди судьяси

  1.  

Туйчиев Акбар

Ўзбекистон Республикаси Президентининг Ургут туманидаги Халқ қабулхонаси мудири

  1.  

Ғуломов Шухрат

Туман адлия бўлими бошлиғи

  1.  

Ҳабибов Рустам Сагдуллаевич

Ургут туман Фавқулодда вазиятлар бўлими бошлиғи

  1.  

Хамраев Элёр Махматқулович

Ургут тумани Иқтисодиёт ва ҳудудларни комплекс ривожлантириш бўлими бошлиғи

  1.  

Хамроев Ёкубжон

Ургут тумани Давлат солиқ инспекцияси бошлиғи биринчи ўринбосари

  1.  

Мардонов Орзумурод Рахмонович

Ургут туман ҳокимлиги молия бўлими мудири

  1.  

Ражабов Жамшид Узоқбоевич

Ургут тумани инвестиция бўлими бошлиғи

  1.  

Каримов Аминжон Мамадаминович

Ургут туман бандликка кумаклашиш маркази директори в.в.б.

  1.  

Очилов Уткур Уктамович

Ургут тумани бўйича ғазначилик бўлими бошлиғи

  1.  

Ашуров Азамат Алишерович

Ургут тумани бюджетдан ташқари Пенсия жамғармаси бўлими бошлиғи

  1.  

Турсунқулов Дилшод Рахматович

Ургут тумани статистика бўлими бошлиғи

  1.  

Суюнов Жамшид Раббимович

“Ўзагросуғурта” АЖ Самарқанд вилоят филиали Ургут тумани бўлинмаси бошқарувчи менежери

  1.  

Насруллаев Рустам  Сайфуллаевич

«Кафолат» Ургут туман сугурта маркази менеджери

  1.  

Набиев Жамшид Хамрокулович

АОЖ «Универсал» Ургут филиали бошлиғи

  1.  

Халмухаммедов Элдор

Юнусович

АЖ «Алском» Ургут бўлинмаси бошлиғи

  1.  

Қулматов Феруз Тўлқинович

«Грос Иншуранс» МЧЖ Ургут филиали бошлиғи

  1.  

Саломов Аббос Худайбердиевич

Ўзбекистон Республикаси ТИФ Миллий банки Ургут филиали бошқарувчиси

  1.  

Ярбабаев Ихтиёр Хотамбоевич

Чет эл капитали иштирокидаги “Савдогар” АТ банки Ургут филиали бошқарувчиси

  1.  

Ахадов Азамат Махмудович

«Агробанк» ОАТ банки Ургут филиали бошқарувчиси

  1.  

Облоқулов Қосим Қиёмович

АТ Халк банки Ургут филиали бошқарувчиси

  1.  

Орипов Тохир Бозорович

«Микрокредитбанк» АТ банки Ургут филиали бошқарувчиси

  1.  

Юлдашев Хуршидбек Мамиржонович

ЧЭКИ Хамкор банк Ургут филиали бошкарувчиси

  1.  

Исроилов Камолиддин

АТ Қишлоқ қурилиш банк Ургут тумани мини банки

  1.  

Намозов Нурбек

АТ Асака банк Ургут тумани мини банки

  1.  

Муминов Бахтиёр

АТ Ин-фин банк Ургут тумани мини банки

  1.  

Умаров Жамшид

АТ Ипотека банк Ургут тумани мини банки

  1.  

Неъматов Жониқул Узоқович

“Ургут савдо комплекси” масъулияти чекланган жамияти директори

  1.  

Эргашев Ахат

Улашевич

“Ургут дехқон бозори” МЧЖ раиси

  1.  

Хомидов Шерали

Кахрамон бозори директори

  1.  

Эргашев Жамшид

Дехконобод бозори директори

  1.  

Ҳасанов Зикрилло

Гус дехкон бозори директори

  1.  

Саломов Умиджон Шаропович

Ургут тумани Давлат хизматлари маркази директори

  1.  

Эгамбердиев Бекзод Танибердиевич

Туман бўлими архив иши бўлими бошлиғи

  1.  

Қодиров Абдухасан Хакимович

Савдо-саноат палатаси Самарқанд вилоят ҳудудий бошқармаси қошидаги Ургут тумани "Ахборот-Маслаҳат-Маркази" директори

  1.  

Исматов Лутфулло Негматович

Ургут тумани истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш жамияти раиси

  1.  

Абдурахмонов Неъматулло Ҳафизович

Ургут “Файз савдо” МЧЖ раҳбари

  1.  

Қаюмов Рустам Ғуломович

Давлат таъминоти МЧЖ раҳбари

  1.  

Тугалов Беҳзод Улжаевич

Ургут тумани хокими уринбосари - туман Қишлоқ ва сув хўжалиги бўлими бошлиғи

  1.  

Холиқов Шокир Сатторович

Ургут тумани давлат Ветеринария бўлими бошлиғи

  1.  

Ахмедов Кахрамон Норимович

Самарқанд вилоят “Агрокимёҳимоя” акциядорлик жамияти тизимидаги Ургут тумани филиали мудири

  1.  

Жуллиев Исмоил Ҳақбердиевич

Ургут тумани Ер ресурслари ва давлат кадастри бўлими бошлиғи в.в.б.

  1.  

Расулов Шухрат Каршиевич

Самарқанд вилоят Табиатни муҳофаза қилиш қўмитаси Ургут тумани табиатни муҳофаза қилиш катта давлат инспектори

  1.  

Махмашукуров Жамолиддин Қиличевич

Ургут тумани Фермер, дехқон хўжаликлари ва томорқа эгалари кенгаши раиси

  1.  

Эсанов Ахрол Бобоназарович

«Самарқанд вилоят Агросервис машина трактор парклари» МЧЖнинг Ургут Агросервис МТПфилиали директори

  1.  

Усаров Турсункул Мансурович

Ургут туманиИрригация булими бошлиғи

  1.  

Султонов Ғиёсиддин Жураевич

Вилоят Насос станциялари энергетика бошқармаси туман бўлими бошлиғи

  1.  

Облоқулова Дилором Ҳамроқуловна

“Давуруғназоратмаркази” туман бўлими

  1.  

Мадаров Шоназар Ваҳобович

 «Ургут ипаги» МЧЖ бошлиғи

  1.  

Мирзаев Зухроб Пулатович

Ургут дон қабул қилиш маскани омбор мудири

  1.  

Очилов Эгамберди Хасанович

«Ургут мониторинг маркази» директори

  1.  

Мамадалиева Барно

Ургут тумани “Янгиариқ” агрофирма раиси

  1.  

Йўлдошев Ахад

Ургут тумани “Акрамобод” агрофирма раиси

  1.  

Рўзбоев Хомит

Ургут тумани “Бахрин” агрофирма раиси

  1.  

Хасанов Мухаммад

Ургут тумани “Бобур” агрофирма раиси

  1.  

Бойматов Фурқат

Ургут тумани “Қайроқли” агрофирма раиси

  1.  

Сатторов Умурзоқ

Ургут тумани “Улуғбек” агрофирма раиси

  1.  

Раббонов Алишер

Ургут тумани “О.Узоқов” агрофирма раиси

  1.  

Шодиёров Исмат

Ургут тумани “Иттифок” агрофирма раиси

  1.  

Дониёров Махмадоли

Ургут тумани “Дехқонобод” агрофирма раиси

  1.  

Мингбоев Шодиёр

Ургут тумани “Қ.Рахимов” агрофирма раиси

  1.  

Абдуллаев Ғайрат

Ургут тумани “Навоий” агрофирма раиси

  1.  

Сувонов Ёлқин

Ургут тумани “Тароқли” агрофирма раиси

  1.  

Рустамов Суюнбой

Ургут тумани “Ваткан” агрофирма раиси

  1.  

Саидов Камол

Ургут тумани “Оққўрғон” агрофирма раиси

  1.  

Актамов Меҳрож

Ургут тумани “Ғиждувон” агрофирма раиси

  1.  

Мелибоев Умирбоқий

Ургут тумани “Мўминобод” агрофирма раиси

  1.  

Эргашев Акбар

Ургут тумани “Жартепа” агрофирма раиси

  1.  

Файзуллаев Умар

Ургут тумани “Нурафшон” агрофирма раиси

  1.  

Тожиқулов Тўлқин

Ургут тумани “Охунбобоев” агрофирма раиси

  1.  

Боймуродов Шерали

Ургут тумани “Мехнатобод” агрофирма раиси

  1.  

Турсунов Содиқхон

Ургут тумани “Самарканд” агрофирма раиси

  1.  

Мустафоев Эгамберди

Ургут тумани “Х.Мўминов” агрофирма раиси

  1.  

Бобомуродов Шодиёр

Ургут тумани “Наврўз” агрофирма раиси

  1.  

Умаров Эрйигит

Ургут тумани “Жўрабтепа” агрофирма раиси

  1.  

Шаропов Сувон

Ургут тумани “М.Хамроев” агрофирма раиси

  1.  

Турдиалиев Шарифбой Тилабович

“Марказгазтаъминот” унитар корхонаси “Ургуттумангаз” филиали бошлиғи в.в.б.

  1.  

Умаров Бегали Сидикович

«Ермулккадастр» давлат корхонасининг Ургут тумани филиали бошлиғи в.в.б.

  1.  

Меликов Ахмад Ойбек уғли

Ургут туман архитектура ва қурилиш бўлими бошлиғи в.в.б.

  1.  

Холмухамедов Сирожиддин Мехрожович

Ургут тумани телекоммуникация боғламаси бошлиғи

  1.  

Азимов Зариф Ашурович

 “Самарқанд электр тармоқлари корхонаси” АЖ Ургут тумани Дехқонобод электр таьминоти корхонаси бошлиғи в.в.б.

  1.  

Умаров Суюн

Абдураззокович

Уй-жой коммунал хизмат курсатиш Ургут тумани бўлими бошлиғи

  1.  

Арипов Жуманазар Хурсандович

“Самарқанд электр тармоқлари корхонаси” АЖ Ургут тумани электр тармоклари корхонаси бошлиғи в.в.б.

  1.  

Аблаёров Эшмахмат Муроткулович

Ургут тумани йўл хўжалиги пудрат таъмирлаш-фойдаланиш корхонаси бош мухандиси

  1.  

Муминов Собир Муродкулович

«Самарқанд вилояти Тоза Ҳудуд» давлат унитар корхонаси Ургут филиали бошлиғи

  1.  

Бутаев Комилжон Олимович

Ургут тумани ободонлаштириш бошқармаси бошлиғи

  1.  

Ахмедова Сурайё Тоировна

Ургут тумани Халқ таълими бўлими мудири

  1.  

Ахроров Акмал Асрорович

Ургут тумани тиббиёт бирлашмаси бошлиғи

  1.  

Холмухаммедова Дилрабо Мехрожевна

Ургут тумани мактабгача таълим бўлими мудири

  1.  

Рахмонов Машраб Мухаммаджонович

Ургут тумани Маданият бўлими бошлиғи

  1.  

Насрилло

Ургут тумани Давлат санитария-эпидемиология назорати маркази дезинфекция бўлими мудири в.б.

  1.  

Холикулов Жавохир Фазлиддинович

Ургут тумани жисмоний тарбия ва спорт бўлими бошлиғи

  1.  

Юсупов Зоҳир

Ўзбекович

Республика Маънавият ва маърифат маркази Ургут тумани бўлинмаси раҳбари

  1.  

Тайлонов Сирожиддин Садриддинович

 “Ургут садоси” газетаси бош муҳаррири

  1.  

Ҳақбердиев Шоди Ҳамроқулович

Ургут тумани бош имом хатиби

  1.  

Алиев Шухрат Азимович

ФЎЎБОФМБ Ургут туман Кенгаши раиси биринчи ўринбосари, “Маҳалла” хайрия жамоат фонди туман бўлинмаси раиси

  1.  

Азизов Фармон

Иззатович

 “Нуроний” жамғармаси Ургут тумани Кенгаши раиси

  1.  

Асроров Акбар Абулхаевич

Ургут туман Пенсионерлар Кенгаши раиси

  1.  

Жабборов Ғолиб Толиббоевич

Ўзбекистон Ёшлар иттифоки Кенгаши раиси

  1.  

Худойбердиев Абдумалик

“Тасвирий ойина” ижодий уюшмаси Ургут тумани бўлими

  1.  

Баратова Мадина Рахмоновна

Таълим, фан ва маданият ходимлари бирлашган касаба уюшмаси Ургут тумани қўмитаси раиси

  1.  

Набиев Шухрат

Суюнович

Агросаноат мажмуи ходимлари касаба уюшмаси Ургут туман кенгаши раиси

  1.  

Аблоқулова Гўзал Ҳамроқуловна

Давлат муассасалари ва жамоат хизмати ходимлари касаба уюшмаси Ургут туман Кенгаши раиси

  1.  

Ражабов Зафар Юсупович

Ургут  туман тиббиёт бирлашмаси ногиронлар, кексалар ва аҳолининг бошқа ҳожатманд қатламларига тиббий-ижтимоий ёрдам кўрсатиш бўлими бошлиғи

  1.  

Халмухаммедов Элдор

Юнусович

Ўзбекистон Халқ демократик партияси Ургут туман Кенгаши раиси

  1.  

Шодиев Раҳмат

Саматович

O’zLiDeP Ургут тумани Кенгаши раисининг биринчи ўринбосари-аппарат раҳбари

  1.  

Эсанов Раббим

Асламович

"Адолат" социал демократик партияси Ургут тумани Кенгаши раиси

  1.  

Вохидов Али

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси Ургут туман Кенгаши раиси

  1.  

Усмонов Равшан Муродкулович

Ургут туман 61-тиббий мехнат экспертиза комиссияси

  1.  

Муртазоев Бунёд Уринович

“Мурувват” уйи директори

  1.  

Ўткуров Ихтиёр

Ўткур ўғли

“Ватанпарвар” ташкилоти туман Кенгаши раиси

  1.  

Холмирзаев Хамроз Муродуллаевич

Ургут туман “Ҳунарманд” бўлими бошлиғи

  1.  

Хуррамов Гадоймурод Маманович

Ўзбекистон “Қизил ярим ой” жамияти Ургут туман Кенгашининг раиси

  1.  

Хуррамов Гадоймурод Маманович

“Соғлом авлод учун" жамғармаси

  1.  

Эрмуродова Зохида Хайруллаевна

“Тадбиркор аёл” уюшмаси туман бўлими

  1.  

Қодиров Қосим Хотамович

Ўзбекистон Ногиронлар жамияти туман бўлими

  1.  

Турсунова Сайёра Саломовна

Ургут тумани 1-сон ФХДЁ бўлими мудираси в.в.б.

  1.  

Умирзокова Мохира Ахматуллаевна

Ургут тумани 2-сон ФХДЁ бўлими мудираси в.в.б.

  1.  

Ҳамроев Муртоза Мустафаевич

Болалар спортини ривожлантириш жамғармаси Самарқанд вилоят филиали туман бўлими бошлиғи

  1.  

Ахтамова Мавлуда

«Оила» илмий-амалий тадқиқот маркази туман бўлими раҳбари

 

2015-2019 © Ургут туман ҳокимлиги. Сайт яратувчиси: SAKTRM
95x15